MÖBLER / Bord / Rakbord 12746199

nr 1274 6199

Rakbord

med spegel, 1800-tal. Höjd: 160 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 september 2019
kl 18:12:51